İspanyolca

İspanyolca eğitimimiz iki şekilde gerçekleşmektedir.

Ticari İspanyolca

İş İspanyolcası programı ile katılımcılarımız; telefon görüşmeleri, iş bağlantıları, iş toplantılarında etkin konuşma ve sunum yapabilme gibi üstün beceriler kazanmaktadır.

Ticari İspanyolca derslerinde ise iş hayatındaki yazışmalara, görüşmelere, farklı anlaşmalara yönelik ve İspanya’da kullanılan ticari belgelere uygun kelimeler ve cümle yapıları gösterilip pratik yapma imkânı sağlanır.

ARTI DEĞER Eğitim ve Danışmanlık İş İspanyolca programı, profesyonel iş hayatında global bir yer edinmeyi  hedefleyen kurumsal şirketler ve kendi alanında uluslararası iş terimlerine hakim olarak kariyerinde yükselmeyi hedefleyen bireyler için hazırlanmıştır. Bunlar için bizimle iletişime geçin.

 

Pratik (Hızlandırılmış) İspanyolca

 

İspanyolca öğrenme deneyimlerini yoğunlaştırmak isteyenler içindir. Hızlandırılmış kurslar, normal kurslarla aynı ders içeriğine sahiptir fakat daha kısa bir zamanda ve daha yoğun bir program doğrultusunda gerçekleştirilmektedir.

Etkileşimli öğretme yöntemlerimiz ve eğitim araç gereçlerimiz en basitten en karmaşığa iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya ve hem sözlü hem yazılı anlatımı geliştirmeye yönelik düzenlenmiştir.

Gelişiminize bizimle beraber katkı sağlamak istiyorsanız bize ulaşın.