İngilizce

Eğitim içeriğimiz iş İngilizcesi ve pratik (hızlandırılmış) İngilizce olarak ikiye ayrılmaktadır.

İş İngilizcesi
İş İngilizcesi bilginizi arttırmak, sizi rekabetçi iş dünyasında bir adım öne geçirecek ve özgeçmişinizin daha güçlü gözükmesini sağlayacaktır. Bu sayede çalıştığınız alan ile ilgili daha sağlam adımlar atmanıza yardımcı olacaktır.
Biz ARTI DEĞER eğitim ve danışmanlık kurumu olarak , bu programda günümüz iş dünyasında yer alan bireylerin uluslararası iş yaşamına hızla entegre olmalarını, farklı ülkelerdeki meslektaşları/müşterileri ile rahat bir iletişim kurmalarını ve iş dünyasına yönelik kelime dağarcığınızı geliştirerek iş yaşamlarında gereksinim duyacakları İngilizcenin öğretilmesini hedefliyoruz.
Bu programa katılabilmek için asgari seviyeniz B1 (Pre-İntermediate) olmalıdır. Minimum bu seviyeyi geçmiş olan herkes  programımıza kayıt sağlayabilir.
İş İngilizce’nizi sınıfta veya işyeri ortamında geliştirin.  Esnek başlama tarihleri ve kurs süreleri sayesinde  İngilizce bilginize en uygun seviyede derslere başlayabilirsiniz. Meslek grubunuza göre Eğitim ihtiyaçlarınıza en uygun kursu bulmak için bizimle iletişime geçin  .

Pratik (Hızlandırılmış) İngilizce

ARTI DEĞER eğitim’in sunduğu Membership, daha kısa sürede hızlı ilerlemek isteyenler için tasarlanmış eğitim programıdır.  Bu programda, İngilizce konusunda belli bir düzeye çıkmış bireylerin;  İngilizcelerini üst seviyelere çıkarmak için gerekli görülen eğitimleri vermek amaçlanmaktadır.
Bu program içinde katılmanız için asgari seviyeniz B1 (Pre-İntermediate) olmalıdır. Minimum bu seviyeyi geçmiş olan herkes programımıza kayıt sağlayabilir.
Misyonumuz size bahsettiğimiz konularda en iyi katkıyı sağlayabilmektir. Bizimle beraber daha ileriye gitmek istiyorsanız bize ulaşın . Temelini atıp uğraştığınız yatırımınız olan İngilizce’nizi beraber geliştirelim.